Prázdninový řežim: Léto je u nás tak trochu okurková sezóna, takže e-shop najel na prázdninový režim. Před odesláním objednávky, u které spěcháte na vyřízení, si prosím nejdříve telefonicky ověřte, kdy Vám může být odeslána. Děkuji a přeji Vám krásné léto! Jana

Reklamační řád

Reklamační řád
 
  • Prodávající odpovídá kupujícímu za to, že prodávaná věc je ve shodě s kupní smlouvou, zejména, že je bez vad. Vzhledem k povaze zboží handmade (ruční výroba) nejsou drobné kosmetické odchylky (nerovné švy a odchylka rozměrů +-10%) důvodem k reklamaci.

Způsob užití zboží

  • Sáčky Buďte EKO a bavlněné Ekosáčky nejsou určeny k nošení naplněného sáčku za stužku. Po naplnění sáček zavažte a noste za hlavní materiál sáčku. V případě užívání proti tomuto pokynu bude docházet k nepřiměřenému namáhání zapošitého švu v okolí stužky a mohlo by dojít k jeho poškození. Tato závada by nebyla při reklamaci uznána.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení