Prázdninový řežim: Léto je u nás tak trochu okurková sezóna, takže e-shop najel na prázdninový režim. Před odesláním objednávky, u které spěcháte na vyřízení, si prosím nejdříve telefonicky ověřte, kdy Vám může být odeslána. Děkuji a přeji Vám krásné léto! Jana

Jak se starat o Ekosáčky?

Se správnou péčí Vám sáčky vydrží mnohem déle. Jak se o ně tedy starat?

 

Nejdříve je potřeba si říct, že naplněný sáček není určen k nošení za stužku. Sáček vždy nejprve zavažte a poté uchopte kdekoliv za tělo sáčku. Pokud byste totiž nosili naplněný sáček za stahovací stužku, budou nadměrně namáhány švy zapošití tunýlku a mohlo by dojít k jejich poškození.Tato závada by nebyla při reklamaci uznána.

Údržba:

Sáčky Buďte EKO perte v ruce s trochou gelu na nádobí, nebo mýdla. Nesušte je v sušičce ani na přímém zdroji tepla, nežehlete je a chraňte je před rozpouštědly a dalšími chemickými prostředky, které by mohly sáček nenávratně poškodit.
Bavlněné sáčky můžete prát v pračce, při teplotě do 40 stupňů si zachovají všechny své vlastnosti, vyšší teplotu balvněný sáček přežije, ale většinou se nepřiměřeně srazí. Závady vzniklé po vyprání sáčku na vyšší teplotu tedy také nelze uznat jako reklamaci. Bavlněné sáčky můžete žehlit tak, jak jste zvyklí žehlit ostatní bavlněné prádlo. 

 

Přeji Vám, ať Vám Ekosáčky dobře slouží.

Jana

stitky_osetreni_web-01

Vaše dotazy:

Můj sáček Buďte EKO je moc špinavý na to, abych ho prala v ruce. Stane se mu něco, když ho vyperu v pračce?

Pokud jde o praní sáčků Buďte EKO v pračce, osobně ho nedoporučuji - i proto jsou na webu pokyny k ručnímu praní. Ne, že by pračku materiál nesnesl, ale při praní s dalšími věcmi by mohlo dojít k nějakému mechanickému poškození (např. zachycení sáčku o zip kalhot apod.). Proto doporučujeme praní v ruce. Pokud přesto trváte na praní v pračce, pak bych doporučila praní v pracím sáčku (jako se používá např. na podprsenky apod.), aby byly sáčky chráněné před dalšími spolu se peroucími věcmi a praní při telotě max. 40 stupnů.